O nas

Firma KLIMASOFT powstała w 1995 roku jako firma handlowa zajmująca się  sprzedażą.  W 2004  roku  została  przekształcona w firmę  handlowo-usługową  zajmującą się Systemami Klimatyzacji i Wentylacji.

Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników co pozwala sprostać wymaganiom rynkowym i zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową obsługę.

Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem polskim   i unijnym certyfikaty.
Zapewniamy rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zobowiązań. Pragniemy polecić Państwu nasze usługi w zakresie dostawy, montażu, konserwacji oraz serwisu instalacji klimatyzacyjnych        i wentylacyjnych.

Nasi pracownicy systematycznie odbywają szkolenia w zakresie montażu i serwisu w centrum szkoleniowym Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu, LG. Pozwala to na podnoszenie ich kwalifikacji oraz stały rozwój firmy. Duże doświadczenie oraz znajomość nowoczesnych rozwiązań technicznych gwarantuje fachowość i poprawność realizowanych inwestycji zarówno pod względem projektowym jak i wykonawczym.

Jesteśmy otwarci na współpracę biurami projektowymi, klientami indywidualnymi i firmami budowlanymi. Nasi doradcy handlowi spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie      i miejscu, służąc swoją fachową wiedzą. W razie konieczności sporządzą niezobowiązującą wycenę klimatyzacji, wentylacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.